czwartek

Aktualności

Wygrana w 3 kolejce !

• autor: miczken3234, 2012-08-28 20:01

Sokoły dwukrotnie wygrały w mecz z Błażowianką Błażowa. Juniorzy starsi wygrali aż 5:1 a juniorzy młodsi 2:0. Mecze były bardzo ciekawe i zacięte. hattricka strzelił zawodnik z numerem 11 Mariusz Budarz. Po jednym trafieniu zaliczyli Tkacz Dominik z główki i Kacper Nowak. Dla juniorów Młodszych 2 bramki strzelił Mika Bartosz.

więcej w rozwinięciu ...

Mecz juniorów starszych rozpoczął się o godzinie 15:30 na głównym stadionie w Sokołowie Małopolskim. Pierwsza połowa to poukładana gra naszych zawodników. W okolicach 15' Kacper Nowak daje prostopadłe podanie do Mariusza podanie było za mocne lecz Mariusz poszedł za akcją do końca i został obity przez bramkarza a piłka wpadła do siatki. 2 bramka dla naszego zespołu to ten sam błąd bramkarza znów Mariusz zostaje obity  i kieruje piłkę do bramki. 3 bramka to dobitka Mariusza do pustej bramki po strzale Kacpra Nowaka. Mecz układał się po naszej myśli. W okolicach 65' mamy wolnego. Adrian Chorzępa podaje piłkę do Kacpra  a ten strzela ale piłka trafiła w poprzeczkę a tam Dominik Tkacz dobija ją do pustej bramki. Pod koniec meczu Krzysiek Słonina fauluje przeciwnika przed naszym polem karnym. Kapitan drużyny przeciwnej podchodzi do wolnego i w same okienko pakuję piłkę do bramki. Po tej bramce Kacper Nowak dostaje prostopadłe podanie od Adriana i dryblując między obrońcami uderza piłkę w długi róg, bramkarz bez szans i mamy już 5:1. Było to uczczenie naszego sukcesu.

Mecz juniorów młodszych rozpoczął się o godzinie 17:35. Pierwsza połowa była trochę nerwowa i było dużo chaosu. W okolicach 30' Sebastian Rodzeń odbija piłkę główką a ta spada wprost pod nogi Bartosza Miki na 11 metrze  a on pięknym soczystym strzałem z podbicia kieruje ją pod poprzeczkę w same okienko.. Końcowe 10 minut pierwszej połowy to przewaga naszych zawodników. 2 połowa rozpoczęła się dość  nerwowo bowiem przeciwnicy po rozpoczęciu z środka boiska od razu rzucili się do ataku. Ale Krystian Kołodziej dzielnie bronił naszej bramki. Następne minuty to równa gra obu zespołów. W 65' Damian Konefał wybija piłkę z pod naszej bramki. Piłka spada na głowę Sebastiana Rodzenia a ten daje piłkę za obrońców a Bartosz Mika wbiega przed ostatniego stopera z piłką kiwając bramkarza strzela gola na 2:0. Końcowe minuty to przewaga naszych zawodników nawet nasz bramkarze Krystian Kołodziej kiwał się z przeciwnikami z pola. Sokołów wygrał 2:0 z Błażowianką i zdobył cenne 3 punkty.