Postanowienia na rok 2013 i rundę wiosenną!

• autor: miczken3234, 2013-01-23 19:07

Postanowienia i cele na rundę wiosenną zaczynami od juniorów starszych. Jak wszyscy wiedzą w tym sezonie rozpoczęliśmy grę w V lidze "okręgówka" z przydomkiem beniaminka ligi. Drużyna zbudowana została na podstawie dawniejszego składu trampkarzy. Na początku naszej współpracy z trenerem Markiem Mączką naszym celem było utrzymanie się w lidze, jednak dobra dyspozycja piłkarzy pozwoliła na marzenia o wyższe miejsce. Tak więc zakończyliśmy rundę jesienną na 8 miejscu z dorobkiem 20 pkt. Mogło być znacznie lepiej ale jak na drużynę debiutującą w "okręgówce" to dość duże osiągniecie W tym roku 2013 i rundzie wiosennej naszym postanowieniem będzie utrzymanie się w środkowej części tabeli. Jeżeli drużyna będzie wygrywała mecze to oczywiście będziemy dążyć aby Sokół znalazł się na jak najwyższym miejscu w ligowej tabeli. Powalczyć o awans do II ligi będzie bardzo ciężko, ponieważ tracimy do lidera 14 punktów. A sytuacja w górnej części tabeli jest bardzo skomplikowana, gdyż różnica punktów jest nie wielka. Starszym kolegom życzmy powodzenia w rundzie wiosennej i walki o jak najwyższe cele i zwycięstwa! Teraz skupimy się na drużynie juniorów młodszych. W związku z tym, że drużyna juniorów starszych zgłosiła swój udział w V lidze to również i juniorzy młodsi zostali automatycznie przeniesieni do "okręgówki". Na mecze drużyny młodzieżowe z Sokołowa Małopolskiego jeżdżą razem i mają tych samych przeciwników. Naszym celem w rundzie wiosennej będzie wzmocnienie szyków obronnych i strzelanie 100% sytuacji, bo jak wiadomo mamy z strzelaniem w bramkę przeciwnika "małe" problemy. Jednak młodym piłkarzom wybacza się takie błędy, ponieważ drużyna zbudowana jest z trampkarzy starszych ubiegłego roku. Więc w zespole grają roczniki 97,98,99 i nawet 2000. O wyniki w tej lidze jest bardzo ciężko bo przeważnie nasi przeciwnicy grają rocznikiem 96. Postanowieniem jakie zadaliśmy sobie na rundę wiosenną będzie polepszenie sytuacji i zdobyczy punktowej w tabeli. Miejmy nadzieję, że juniorzy młodsi podołają tym zadaniom i w rundzie wiosennej będzie dużo zwycięstw i pięknych bramek!

* Trening juniorów starszych 5 lutego na sali sportowej (Gimnazjum) o godzinie 17:00 trener. Marek Mączka

* Trening juniorów młodszych 4 lutego na sali sportowej (Gimnazjum) o godzinie 16:30 trener. Karol Nowak