TG Sokół Sokołów Małopolski - strona nieoficjalna

Resovia II - Włókniarz Rakszawa
Stal Rzeszów - Izolator Boguchwała

pon.

Zwycięstwo z liderem i gadżety klubowe

• autor: ryan, 2013-06-01 18:01

Na wstępie należą się gratulacje dla juniorów TGS, którzy pokonali w dzisiejszym meczu wyjazdowym lidera z Żołyni! Juniorzy Starsi pokonali miejscowy Błękit 4:2, natomiast młodsza grupa zwyciężyła jeszcze okazalej - 4:0! Cieszymy się z dyspozycji naszych młodych zawodników. W tą niedzielę tym razem bez meczu seniorów, a już za tydzień przeciwnikiem seniorów Sokoła Victoria Budy Głogowskie!

JUNIORZY STARSI
Błękit Żołynia - TG Sokół 2:4

Bramki (JS): K.Kołodziej (2x), K.Nowak, D.Węglowski
Skład JS: D.Gancarz, K.Słonina (C) (87' K.Stopyra), G.Matuła, P.Kania, D.Pietroński, A.Chorzępa, H.Kuca, D.Węglowski, K.Nowak, K.Kołodziejj (87' B.Mika), B.Bandura (46' M.Bełz)

JUNIORZY MŁODSI
Błękit Żołynia - TG Sokół 0:4

Bramki (JM): B.Mika (2x), B.Bałamut, B.Bandura
Skład JM: M.Sabat, K.Sidor, H.Wilczak, R.Drapała (46' B.Bandura)., D.Konefał, R.Płoszaj, B.Bałamut, A.Chorzępa (70' M.Nycz), K.Berkowicz, B.Mika (77' D.Gielarowski), S.Rodzeń

Przedstawiamy projekty t-shirtów klubowych oraz szaliki Sokoła. T-Shirty to dwa wzory, w barwach białej lub niebieskiej. Prawdopodobnie na plecach znajdzie się również napis "TG Sokół". Chętnych prosimy o kontakt z administratorem strony juniorów pod numerem tel. 880-902-585 lub na adres e-mail: miczken3234@interia.pl. Dostępne rozmiary S-XXL. Przewidywane koszty to około 20-35 złotych (wszystko zależy od liczby chętnych).

Więcej o koszulkach: http://tgsokol.cba.pl/forum/viewtopic.php?f=2&t=8

Odnośnie szalików, jest to luźny projekt, który powstał przy okazji projektowania t-shirtów. W razie chęci skorzystania z projektu proszę o prywatną wiadomość na forum (Ryan). Podgląd obu projektów w wyższych rozdzielczościach znajduje się na forum, na które oczywiście zapraszamy! Możliwe, że w tej chwili mogą występować pewne problemy (między innymi z rejestracją), dlatego też prosimy o cierpliwość, a w razie problemów o komentarz tutaj na stronie/wiadomość na forum. Forum prawdopodobnie pozostanie, dlatego jest wciąż poprawiane. W przyszłości planujemy przenosiny na nieco lepszy serwer - ten może czasami zawodzić.

Więcej o szalikach: http://tgsokol.cba.pl/forum/viewtopic.php?f=2&t=9

Krótka relacja z meczu juniorów w rozwinięciu newsa: (będzie dostępna za niedługo)

Relacja JS:

Juniorzy starsi od początku rozpoczęli atakowanie Błękitu, jednak to gospodarze jako pierwsi strzelili gola. Wtedy to  drużyna Sokoła zaczęła coraz to śmielej atakować bramkę gospodarzy. Pierwszą bramkę zdobył Kołodziej, który wykorzystał błąd obrońców i wpakował piłkę do siatki. TGS wciąż atakował, aż w koncu Dominik Węglowski strzałem z dystansu pokonał bramkarza. Następną bramkę zdobył Nowak w sytuacji sam na sam. Do przerwy widniał wynik 3:1.

Druga połowa rozpoczęła się nerwowo, ponieważ gralsmy chaotycznie, co zakończyło się rzutem karnym dla Błękitu, którego jednak gospodarze nie wykorzystali. Niestety bramka kontaktowa gospodarzy padła później i było już tylko 3:2. Wynik spotkania ustalił Krystian Kołodziej, który w sytuacji sam na sam mija bramkarza i strzela na 4:2. Sokołowianie grali w ciężkich warunkach pogodowych (ciągłe opady deszczu). Błękit był momentami bezradny i czasami nawet nie mógł wyprowadzić piłki ze swojej połowy.

Relacja JM:

Sokół od samego początku do końca kontrolował przebieg spotkania  gospodarze nie potrafili wyjść z własnej połowy, a formacja defensywna Błękitu popełniała mnóstwo błędów. Pierwszą bramkę dla Sokoła zdobył Bartosz Mika, który strzałem z 16 metrów umieścił piłkę w siatce gospodarzy (asystował Karol Berkowicz z rzutu rożnego). Podbudowani zdobyciem gola, sokolowscy piłkarze wzmocnili pressing, co skutkowało rajdem Bartosza Miki, ktory wyłożył piłkę na tacy Bartłomiejowi Bałamutowi, a ten strzałem w długi róg pokonał bramkarza. Trzecia bramka to zespołowa akcja na tzw. "klepkę" w ktorej uczestniczyli Karol Berkowicz i Sebastian Rodzeń. W pewnym momencie Rodzeń posłał prostopadłe podanie do Miki, a ten wbiegł przed obrońców i strzałem w krótki róg pokonał bramkarza Błękitu. Do przerwy 3:0.

Po przerwie sokołowscy piłkarze trochę zwolinii tempo gry, lecz mieli bardzo dużo sytuacji, z których mogli strzelić kolejne gole. Brakło jednak zimnej krwi w polu karnym przeciwnika. Wynik spotkania po samotnym rajdzie ustalił Bartłomiej Bandura, podwyższając na 4:0. Bramek dla Sokoła mogło paść jeszcze więcej jednak zabrakło w nich zdecydowanie szczęścia.

Autor: Treść:pozostało znaków:

Stal ŁańcutTG Sokół
Stal Łańcut 3:1 TG Sokół
2013-09-21, 11:00:00

oceny zawodników »

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Strug Tyczyn Stal Rzeszów
Izolator Boguchwała 3:7 Resovia II